بازی The Last of Us

شاهکار کورماک مک کارتی

7

بازی The Last of Us

بازی The Last of Us

بازی The Last of Us یک شاهکار ادبی که توسط کورماک مک کارتی نوشته شده است. در The Last of Us وضعیت ناامیدکننده و اآخرالزمانی است که توسط دو شخصیت – یک بزرگسال و یک کودک – هدایت می شود و چیزی جز ناامیدی مطلق در اطراف آنها رخ نمی دهد.

مانند بازی The Road این بازی نیز همیشه خطرناک و غیرقابل پیش بینی است ، و مانند The Road ، آنچه اتفاق افتاده است تا جامعه را به نقطه زوال سریع برساند ، مورد توجه نیست. زیبایی The Last of Us در مقایسه با The Road این است که کاملاً تعاملی است ، کامل با تمام آسیب پذیری ، عدم اطمینان و ناامنی دائمی که چنین شرایطی ذاتاً فراهم می کند.

The Last of Us به طور یکپارچه گیم پلی رضایت بخش و مبتنی بر انتخاب را با روایتی عالی در هم آمیخته است. هرگز کند نمی شود ، هرگز سرعت نمی گیرد و صادقانه بگویم ، هرگز ناامید کننده نیست. این بازی بهترین بازی انحصاری PlayStation 3 است. بی شک ۱۷ ساعتی که من به این بازی پرداختم از به یادماندنی ترین ساعاتی است که من با یک بازی گذرانده ام.

این بازی در سبک اکشن و تیراندازی در پلتفرم های پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۴ منتشر شده است. نسخه بازسازی شده این بازی را می توانید از فروشگاه پلی استیشن تهیه نمایید.

سایت پالی پلی شما را به بازی این محصول دعوت می نماید.

بازدیدها: ۱

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.